Administratorat Dyskordii

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-07-08 18:54:07

Henryk Groc Hrychowicz
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-08
Liczba postów: 7
Windows 8.1Firefox 61.0

Szczęść Boże

Witam Jego Administracyjność i wszystkich obywateli. Przybywam aby bliższego poznania kraju i panujących tu obyczajów. Liczę na moc pozytywnych wrażeń.

Offline

#2 2018-07-08 19:45:38

Eksuperiusz XX
Jego Administracyjność
Dołączył: 2018-06-17
Liczba postów: 68
AndroidChrome 54.0.2840.85

Odp: Szczęść Boże

Szczęść Boże, choć muszę przyznać, że nie wiem, którego Boga ma Pan na myśli, proszę mi to wybaczyć. Mniejsza jednak o to. Wielkim jest zaszczytem dla nas, Dyskordyjczyków, móc gościć w naszym kraju tak znamienitą osobistość, jaką jest Wasza Ekscelencja, Kanclerz Księstwa Styrii, książę na Haliczu i Δυσνομία jeszcze wie kto. Niezwykle się raduję, kiedy widzę we Wrotach Chaosu taką wspaniałą i zasłużoną dla Pollinu postać, jaką jest Ekscelencja. Proszę się rozgościć, oczywiście wszelakie komnaty wszech budynków w kraju są dla Ekscelencji zawsze otwarte. Z chęcią pomogę Waszej Ekscelencji w zapoznaniu się z krajem oraz panującymi zwyczajami, jakich wolę poznania Ekscelencja wyraził. Bylibyśmy również wszyscy wielce zaszczyceni i uradowani, gdyby pobyt Ekscelencji w Dyskordii okazał się dłuższy. Korzystając z okazji i tegoż spotkania, proszę przyjąć ode mnie i od narodu dyskordyjskiego wyrazy najwyższej estymy dla Ekscelencji.

Offline

#3 2018-07-08 20:05:31

Henryk Groc Hrychowicz
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-08
Liczba postów: 7
Windows 8.1Firefox 61.0

Odp: Szczęść Boże

Bardzo dziękuję za tak życzliwe przyjecie. [dblpt]D

Offline

#4 2018-07-09 15:41:26

Ksenia
Obywatelka
Dołączył: 2018-06-25
Liczba postów: 50
WindowsSafari 537

Odp: Szczęść Boże

Dzień dobry [dblpt]) [dblpt]) [dblpt]) zapraszam do mojego pałacu [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
oazari-forumfantasy-pbf - dsadsad - mta-pursuitrpg - goldenvalley - warsztaty