Administratorat Dyskordii

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-06-23 22:06:18

Karol Albert Liniecki
Obywatel
Dołączył: 2018-06-23
Liczba postów: 8
AndroidChrome 61.0.3163.128

Dzień dobry, albo dobry wieczór!

Zależy kto o jakiej godzinie czyta ten wątek.

Nazywam się Karol Albert Liniecki i przybywam z odległych zakątków internetu. Na forum wpadłem przez przypadek. Jako że jestem stosunkowo nowy w tych klimatach, wielce bym się ucieszył, gdyby Jego Administratorska Mość lub Jego Ekscelencja Marszałek uraczyliby mnie paroma dobrymi radami, dzięki którym zapewne bym nie zbłądził i mógł zostać tu na dłużej. Jestem ponadto skory do pomocy, gdy tylko znajdzie się trochę wolnego czasu.


(–) Karol Albert Liniecki

Offline

#2 2018-06-24 17:06:31

Ferdinande d_Éteste
Marszałek Pola Administratorskiego
Dołączył: 2018-06-21
Liczba postów: 38
Windows 8.1Chrome 67.0.3396.87

Odp: Dzień dobry, albo dobry wieczór!

καλημέρα! Jam jest Ferdinande d'Éteste, Marszałek Pola Administratorskiego Dyskordii. W imieniu swoim i Jego Administracyjności z wielką przyjemnością mam zaszczyt powitać Szacownego Przybysza w naszym kraju. Dlaczego również i w jego imieniu? Otóż Jego Administracyjność Eksuperiusz XX przebywa obecnie z ważną misją dyplomatyczną w Królestwie Santery, ale po powrocie z wielką radością Waszmościa przywita również osobiście. Natenczas jako Marszałek jego pola pełnię jego obowiązki.

Jestem niezwykle rad, iż postanowił Pan przybyć do naszej mikronacji. Na wstępie proponuję, aby opowiedział Pan co nieco o swoich zainteresowaniach i tym, czym chciałby się Pan zająć w Dyskordii. Bo zająć się można dosłownie wszystkim, co tylko jest Pan w stanie sobie wyobrazić. Nikt nie będzie Panu przeszkadzał, a wręcz przeciwnie. W razie potrzeby, zawsze służę radą.

Intryguje mnie jedna rzecz. Na ogół przybywając do Dyskordii, przybysze przechodzą najpierw przez Bramy Chaosu, stanowiące granicę państwa. Pan postanowił ominąć Wrota Chaosu i udać się bezpośrednio do Pałacu Nowotrybunalskiego, stanowiącego siedzibę Jego Administracyjności i moją, a także miejsce inicjacji obywatelskiej, omijając Wrota. Bije z Pana wielka odwaga! Czy oznacza to, iż uznaje Pan siebie za gotowego do przejścia inicjacji obywatelskiej i stania się obywatelem Dyskordii? Jeżeli tak, cieszę się jeszcze bardziej. Na ogół, z racji powagi i ważności tego rytuału, inicjacji udziela bezpośrednio Jego Administracyjność, jednak jeżeli nie wróci prędko, mogę od razu udzielić jej sam w jego imieniu, jak tylko dowie się Pan wszystkiego tego, co chce wiedzieć o Dyskordii. Czuje się Pan gotów?

Offline

#3 2018-06-26 16:54:52

Ferdinande d_Éteste
Marszałek Pola Administratorskiego
Dołączył: 2018-06-21
Liczba postów: 38
Windows 8.1Chrome 67.0.3396.87

Odp: Dzień dobry, albo dobry wieczór!

Coś nam Szacowny Przybysz ucichł ostatnio... Czyżby coś Pana odpychało w Dyskordii? Proszę mówić śmiało. Może ma Pan jakieś pytania?

Offline

#4 2018-06-26 17:57:33

Ksenia
Obywatelka
Dołączył: 2018-06-25
Liczba postów: 50
WindowsSafari 537

Odp: Dzień dobry, albo dobry wieczór!

Dzień dobry [dblpt]D [dblpt]D

Offline

#5 2018-06-28 20:33:15

Karol Albert Liniecki
Obywatel
Dołączył: 2018-06-23
Liczba postów: 8
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: Dzień dobry, albo dobry wieczór!

Przepraszam najmocniej za tą ciszę z mojej strony, dopadły mnie sprawy świata realnego. Wracając do naszej rozmowy, jeśli Szanowny Marszałek pozwoli - interesuję się głównie historią i filatelistyką, moją pasją jest także weksylografia i heraldyka, ale w tych sprawach jestem bardziej amatorem.

Natomiast, jeśli chodzi o kwestię samego obywatelstwa, to mogę śmiało powiedzieć, że nie chodziło mi o wykazanie swojej odwagi i doszło z mojej strony do pomyłki z powodu dezorientacji w terenie. Za drobny komplement jednak bardzo serdecznie podziękuję. [dblpt])

Mam nadzieję, że tym samym uzyskam pomoc, abym następnym razem się tutaj już nie pogubił. Jednocześnie oprócz prośby o pokazanie mi słusznej dla mnie, mieszkańca, drogi, którą mam zmierzać dalej w tym państwie, uprzejmie wnioskuję o pozwolenie na przejście inicjacji obywatelskiej, która pozwoli mi dopełnić cały proces własnej przemiany.

Ostatnio edytowany przez Karol Albert Liniecki (2018-06-28 20:33:55)


(–) Karol Albert Liniecki

Offline

#6 2018-06-29 12:29:52

Ferdinande d_Éteste
Marszałek Pola Administratorskiego
Dołączył: 2018-06-21
Liczba postów: 38
Windows 8.1Chrome 67.0.3396.99

Odp: Dzień dobry, albo dobry wieczór!

Historia i filatelistyka, weksylografia i heraldyka? Wyśmienicie! Z pewnością w Dyskordii znaleźć będzie można przestrzeń do realizacji tychże zainteresowań.

To prawda, w terenie można się tu nieco pogubić, ale jest to zamierzone, ażeby wrogowie Dyskordii i barbarzyńcy z południa łatwo nie znaleźli celu ataku. Dezorientacya jednakowoż na dobre wyszła, w końcu nie trzeba przemierzać dystansu dzielącego Wrota Chaosu od Pałacu, lecz można od razu zrobić kilkadziesiąt słoniowych kroków i przejść do Sali Inicjacyjnej.

Słuszna droga? Takich słusznych dróg jest wiele, można by nawet rzec, iż odwrócona ósemka. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Może na początek jakieś miasto, albo i cały region autonomiczny pod zarząd? Albo jakaś nowa instytucja, na przykład historyczna czy heraldyczna, do prowadzenia?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mta-pursuitrpg - angelrpg - jelenia - warsztaty - smokestorygroup